ФК "Розова долина" - ПФК "Марица" Пловдив 5:1

Разгромна победа с 5:1 извоюваха футболистите на „Розова долина“ в най-силния си мач за сезона срещу лидера на Трета лига – Югоизточна група „Марица“ Пловдив. Още във втората минута опитният Ахмед Фаиков откри резултата за домакините.

След „гола от съблекалните“ настъпи успокоение в редиците на „Розите“, с допускане на колективна грешка, която позволи на Александър Праматаров от състава на гостите да изравни за 1:1 в 24-та минута. В края на полувремето, отново Фаиков отбеляза брилянтен гол за 2:1. Пламен Колев на свой ред вдигна адреналина на над 400 души на „Севтополис“ за 3:1, след като в 54-та минута се разписа сред голмайсторите в двубоя. В 60-та минута Венцислав Иванов, след самостоятелен рейд, технично покачи за 4:1. В 90-та минута на мача, след центриране на Ахмед Фаиков, Данаил Иванов добави петия гол за казанлъшкия тим в мача от 30-и кръг.

В първия си двубой пред публика от доста месеци насам, „Розите“ показаха тотално надмощие над противника си и получиха заслужените аплодисменти на феновете, зажаднели за качествен и добър футбол.