Казанлък Инфо - новини и видео в .:www.kazanlak-bg.info:.

НВЛ жени - ВК "Казанлък волей" - ВК "Марица" 0:3

"Маричанки" ни победиха с 3:0 (25:21, 25:13, 25:22) като гост в зала "Багира" в Казанлък. Първият финален плейоф премина под силната, достойна и спокойна игра на казанлъшкия тим за повече от час игра.



Двубоят започна лошо за шампионките, които губеха с 9:5, но "маричанки" успяха да изравнят до 12:12. "Марица" дръпна с 21:18, а геймът приключи при 25:21. Момичетата на Лазар Лазаров започнаха с 4:0 във втория гейм, стигна се до 10:6. Шампионките поведоха с 19:8, а след 25:13 пловдивчанки поведоха с 2:0 гейма. В третия гейм гостенките поведоха с 10:8, стигна се до 18:16, а накрая "жълто-сините" затвориха мача след 25:22.

Така "Марица" поведе с 1:0 победи във финалния плейоф. Реваншът е в сряда, от 17:30 б.в. в зала "Сила" в Пловдив. При успех пловдивският отбор ще стане шампион на България за седми пореден път, а "Казанлък Волей-Багира" с историческо сребро!

галерия снимки: 12.04.2021 - НВЛ жени - ВК "Казанлък волей" - ВК "Марица" 0:3


Демакс лига жени | Редовен сезон
1 Кръг
01-11-2020 14:00 Перун
Марица
Първа езикова гимназия
Варна
0:3 10:25 15:25 12:25

 
01-11-2020 15:00 Славия
Казанлък Волей
Панайот Пондалов
София, България
0:3 21:25 17:25 20:25

 
01-11-2020 17:00 Локомотив 1929
ЦСКА
Локомотив
София, България
1:3 23:25 25:21 22:25 19:25
 
01-11-2020 17:30 Варна ДКС
Берое
Първа езикова гимназия
Варна
0:3 21:25 16:25 19:25

 
2 Кръг
13-11-2020 17:00 Славия
Перун
Панайот Пондалов
София, България
3:0 25:10 25:15 25:17

 
13-11-2020 18:00 Казанлък Волей
ЦСКА
Багира
Казанлък
3:1 25:21 25:16 23:25 25:15
 
14-11-2020 17:30 Марица
Варна ДКС
Колодрума
Пловдив, България
3:0 25:10 25:11 25:5

 
3 Кръг
20-11-2020 16:00 ЦСКА
Берое
Васил Симов
София, България
3:1 23:25 25:19 25:22 25:17
 
21-11-2020 14:00 Перун
Казанлък Волей
Първа езикова гимназия
Варна
0:3 18:25 12:25 13:25

 
4 Кръг
27-11-2020 17:00 Славия
Локомотив 1929
Панайот Пондалов
София, България
3:0 26:24 25:18 25:15

 
27-11-2020 18:00 Казанлък Волей
Берое
Багира
Казанлък
3:2 23:25 25:18 25:23 20:25 18:16  
5 Кръг
15-01-2021 16:00 ЦСКА
Славия
Васил Симов
София, България
3:0 25:20 25:10 26:24

 
16-01-2021 15:00 Варна ДКС
Казанлък Волей
Първа езикова гимназия
Варна
0:3 16:25 17:25 17:25

 
16-01-2021 17:00 Локомотив 1929
Перун
Локомотив
София, България
3:1 25:19 25:14 21:25 25:17
 
12 Кръг
19-01-2021 13:00 Перун
Локомотив 1929
Първа езикова гимназия
Варна
0:3 23:25 23:25 21:25

 
7 Кръг
19-01-2021 15:00 Варна ДКС
ЦСКА
Първа езикова гимназия
Варна, България
3:2 23:25 26:24 18:25 25:22 16:14  
6 Кръг
19-01-2021 17:00 Славия
Берое
Панайот Пондалов
София, България
0:3 14:25 20:25 24:26

 
20-01-2021 14:00 Перун
ЦСКА
Първа езикова гимназия
Варна
0:3 22:25 20:25 23:25

 
20-01-2021 16:00 Варна ДКС
Локомотив 1929
Първа езикова гимназия
Варна
3:0 25:23 25:19 25:19

 
20-01-2021 18:00 Казанлък Волей
Марица
Багира
Казанлък
1:3 8:25 10:25 25:21 18:25
 
4 Кръг
21-01-2021 16:00 Перун
Варна ДКС
Първа езикова гимназия
Варна
0:3 22:25 16:25 12:25

 
7 Кръг
23-01-2021 17:00 Берое
Перун
Иван Вазов
Стара Загора, България
3:0 25:13 25:14 25:17

 
23-01-2021 17:00 Локомотив 1929
Казанлък Волей
Локомотив
София, България
3:2 13:25 27:25 13:25 25:19 15:9  
8 Кръг
29-01-2021 16:00 ЦСКА
Локомотив 1929
Васил Симов
София, България
2:3 22:25 25:18 25:17 21:25 12:15  
29-01-2021 18:00 Казанлък Волей
Славия
Багира
Казанлък
3:2 23:25 25:18 25:22 21:25 15:11  
30-01-2021 17:00 Берое
Варна ДКС
Иван Вазов
Стара Загора, България
3:1 25:18 25:22 21:25 25:18
 
2 Кръг
03-02-2021 16:00 Берое
Локомотив 1929
Иван Вазов
Стара Загора, България
3:1 19:25 25:19 25:13 25:11
 
9 Кръг
05-02-2021 16:00 ЦСКА
Казанлък Волей
Васил Симов
София, България
3:2 25:22 21:25 25:18 15:25 15:12  
06-02-2021 17:00 Перун
Славия
Първа езикова гимназия
Варна
0:3 12:25 16:25 12:25

 
3 Кръг
07-02-2021 15:00 Варна ДКС
Славия
Първа езикова гимназия
Варна
3:0 25:17 25:20 25:22

 
9 Кръг
07-02-2021 16:00 Локомотив 1929
Берое
Локомотив
София, България
1:3 19:25 25:18 18:25 15:25
 
3 Кръг
11-02-2021 18:30 Локомотив 1929
Марица
Локомотив
София, България
0:3 14:25 10:25 12:25

 
10 Кръг
12-02-2021 15:00 Славия
Варна ДКС
Панайот Пондалов
София, България
3:0 25:12 25:17 27:25

 
12-02-2021 18:00 Казанлък Волей
Перун
Багира
Казанлък
3:0 25:15 25:17 25:19

 
13-02-2021 17:00 Берое
ЦСКА
Иван Вазов
Стара Загора, България
0:3 21:25 23:25 25:27

 
7 Кръг
16-02-2021 15:00 Марица
Славия
Колодрума
Пловдив, България
3:0 25:16 25:13 25:15

 
4 Кръг
17-02-2021 16:30 Марица
ЦСКА
Колодрума
Пловдив, България
3:0 25:15 25:15 25:11

 
11 Кръг
20-02-2021 15:00 Варна ДКС
Перун
Първа езикова гимназия
Варна
3:0 25:16 25:16 25:17

 
20-02-2021 17:00 Берое
Казанлък Волей
Иван Вазов
Стара Загора, България
0:3 8:25 17:25 24:26

 
9 Кръг
24-02-2021 16:00 Варна ДКС
Марица
Първа езикова гимназия
Варна
0:3 12:25 12:25 13:25

 
13 Кръг
24-02-2021 16:00 Берое
Славия
Иван Вазов
Стара Загора, България
1:3 14:25 25:23 20:25 18:25
 
8 Кръг
25-02-2021 14:00 Марица
Перун
Дворец на културата и спорта
Варна, България
3:0 25:10 25:14 25:19

 
12 Кръг
26-02-2021 17:00 Славия
ЦСКА
Панайот Пондалов
София, България
0:3 23:25 18:25 20:25

 
26-02-2021 18:00 Казанлък Волей
Варна ДКС
Багира
Казанлък
2:3 25:20 25:18 14:25 11:25 13:15  
14 Кръг
05-03-2021 16:00 ЦСКА
Варна ДКС
Васил Симов
София, България
3:0 25:22 25:15 25:18

 
13 Кръг
06-03-2021 16:00 Локомотив 1929
Варна ДКС
Локомотив
София, България
2:3 22:25 25:23 25:23 18:25 10:15  
06-03-2021 16:00 ЦСКА
Перун
Васил Симов
София, България
3:0 25:15 25:18 25:10

 
5 Кръг
09-03-2021 16:30 Марица
Берое
Спортна зала Сила
Пловдив
3:0 25:16 25:9 25:12

 
11 Кръг
10-03-2021 16:00 ЦСКА
Марица
Васил Симов
София, България
0:3 14:25 20:25 19:25

 
10 Кръг
13-03-2021 17:00 Марица
Локомотив 1929
Локомотив
София, България
3:0 25:19 25:9 25:21

 
12 Кръг
15-03-2021 17:30 Берое
Марица
Спортна зала Сила
Пловдив
0:3 19:25 20:25 9:25

 
11 Кръг
19-03-2021 18:00. Локомотив 1929
Славия
Локомотив
София, България
3:0 25:16 25:16 26:24

 
13 Кръг
21-03-2021 18:00 Марица
Казанлък Волей
Спортна зала Сила
Пловдив
3:0 25:17 25:13 25:13

 
14 Кръг
23-03-2021 17:00 Казанлък Волей
Локомотив 1929
Багира
Казанлък
3:1 17:25 25:22 25:21 25:10
 
23-03-2021 17:00 Перун
Берое
Първа езикова гимназия
Варна
0:3 11:25 20:25 11:25

 
23-03-2021 17:00 Славия
Марица
Панайот Пондалов
София, България
0:3 10:25 20:25 15:25

 
Демакс лига жени | Четвъртфинали
1 Кръг
25-03-2021 17:00 Марица
Перун
Спортна зала Сила
Пловдив
3:0 25:6 25:10 25:10

 
2 Кръг
26-03-2021 14:00 Перун
Марица
Спортна зала Сила
Пловдив
0:3 10:25 10:25 15:25

 
1 Кръг
26-03-2021 16:00 ЦСКА
Локомотив 1929
Васил Симов
София, България
3:0 25:15 25:19 25:16

 
26-03-2021 17:00 Казанлък Волей
Славия
Багира
Казанлък
3:0 25:19 25:23 25:20

 
26-03-2021 17:00 Берое
Варна ДКС
Иван Вазов
Стара Загора, България
3:1 19:25 25:13 25:17 25:19
 
2 Кръг
28-03-2021 16:00 Славия
Казанлък Волей
Панайот Пондалов
София, България
1:3 25:23 17:25 25:27 21:25
 
28-03-2021 16:00 Варна ДКС
Берое
Първа езикова гимназия
Варна, България
0:3 16:25 16:25 23:25

 
28-03-2021 17:00 Локомотив 1929
ЦСКА
Локомотив
София, България
1:3 12:25 14:25 25:21 20:25
 
Демакс лига жени | Полуфинали
1 Кръг
02-04-2021 16:00 Марица
Берое
Спортна зала Сила
Пловдив
3:0 25:14 25:14 25:12

 
02-04-2021 16:00 ЦСКА
Казанлък Волей
Васил Симов
София, България
3:1 26:24 20:25 25:18 25:13
 
2 Кръг
05-04-2021 16:00 Берое
Марица
Иван Вазов
Стара Загора, България
1:3 25:27 12:25 25:15 11:25
 
05-04-2021 17:00 Казанлък Волей
ЦСКА
Багира
Казанлък
3:0 25:21 25:17 25:16

 
3 Кръг
07-04-2021 16:00 ЦСКА
Казанлък Волей
Васил Симов
София, България
2:3 18:25 23:25 25:21 25:18 10:15  
Демакс лига жени | Финал
1 Кръг
12-04-2021 17:00 Казанлък Волей
Марица
Багира
Казанлък
0:3 21:25 13:25 22:25

 
2 Кръг
14-04-2021 17:30 Марица
Казанлък Волей
Спортна зала Сила
Пловдив






 
3 Кръг
17-04-2021 17:30 Марица
Казанлък Волей
Спортна зала Сила
Пловдив
 


 
Банер

Културен афиш:

Виж!


ФИКСИНГ БНБ

coronavirus.bg


ВРЕМЕТО

Автобусно разписание:



Виж


Какво не видяхте: