5 сребърни и 1 бронзов за катерачите на "СЕЛТ"

В деня на народните будители - 1 ноември катерачите на клуб „Селт“ взеха участие в купа „Сърнена гора “ - Стара  Загора  по спортно катерене в  дисциплините трудност и скорост за деца до 11 г. Малките катерачи спечелиха общо 6 медала и в двете дисциплини.

При 7г.-Николета Ванкова завоюва два сребърни медала. Александра Димитрова при 9 г. също завърши с два сребърни медала в двете дисциплини. При 11 г. в дисциплината скорост  Анна-Мария Бонева спечели сребърен медал, а в трудността остана на 5-то място. Нейната съотборничка Калина Арабова остана  4-та на трудност и 5-та на скорост. При момчетата до 11г. - Иван Попов взе бронзов медал в скоростта,а в трудността е четвърти.

Следващата неделя по-големите катерачи ще мерят сили в Държавното първенство по спортно катерене в дисциплината трудност във В.Търново.