Медали от Стара Загора

Медали от Стара Загора На 16.11. в спортна зала „Иван Вазов”, в гр. Ст. Загора се проведе национален
На 16.11. в спортна зала „Иван Вазов”, в гр. Ст. Загора се проведе национален турнир по спортни танци  и Купа „Загора Данс – 2019”. КСТ „Роза” при ОДК „Св. Ив. Рилски”, участва с шест танцови двойки.

При младежи+състезатели над 19 год. – стандартни танци, двойката Стоян Петров и Елис Табакова, се окичиха със златни медали, като завоюваха първо място, втори се класираха Никсън Цветков и Александра Дечева. При младежи+състезатели над 19 год. – латина, злато завоюваха и Пламен Божев и Йоана Велева, на второ място се класира двойката Николай Ламбов и Габриела Инджова.

В Калс 18А+А, Николай Ламбов и Габриела Инджова станаха първи и се окичиха със златните медали.

В Клас 15D Стелиан Владев и Нона Ангелова също станаха първи.

В турнира „Изгряващи звезди” Александър Неделчев и Александра Кръстева станаха първи на стандарт, при състезателите до 9г., първи на латина, при състезателите до 7г. и втори на латина при състезателите до 9г.